Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50532 Library:50615 in /home/qmdcompany/www/modeko-meble/wp-includes/wp-db.php on line 1531 O nas - producent mebli Warszawa, Targówek | Modeko-Meble

O nas

Producent mebli Warszawa, Targówek

Producent mebli Modeko-Meble powstało w 2008 r. Firmę tworzą ludzie od 20 lat obecni na rynku meblowym, udowadniając, że meble mogą być niepowtarzalne, funkcjonalne i piękne.

Naszym największym osiągnięciem są zadowoleni Klienci, którzy nam zaufali i wspólnie z nami zaaranżowali swoje domowe wnętrza.

Śledząc najnowsze trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz, regularnie wprowadzamy nowe wzornictwo i materiały, wykonując różnorodne koncepcje projektowe.

Bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, parku maszynowym i wykwalifikowanych pracownikach, zapewniamy profesjonalizm i najwyższą jakość usług od pomiaru po montaż podejmując się realizacji o różnym stopniu trudności.

Jesteśmy otwarci na państwa opinie i sugestie. Są one dla nas cenną wskazówką do dalszego rozwoju i pozwalają dostosowywać nasz asortyment do Państwa potrzeb.

Zobacz również:

Kuchnie nowoczesne na wymiar

Kuchnie klasyczne na wymiar

Szafy wnękowe Warszawa

Copyright©2018 Modeko – Meble

Wdrożenie strony: GrupaM40.pl